pátek 3. ledna 2014

Blesková zpráva - Jsme zpět !


Po vánoční pauze jsme opět u Vás ! A letos se máte opravdu na co těšit.V tomto roce toho máme v plánu opravdu hodně. Díky novým partnerům Vám budeme přinášet více testů fotomobilů, více recenzí těch nejlepších fotoaplikací a v hlavní řadě více tipů a rad na ještě lepší fotografie ! Také hodláme spustit několik seriálů. Tím prvním budou tzv. Fotopisy. V tomto seriálu se Vám budeme snažit přinášet zajímavé fotografie z mobilních telefonů z celého světa, abychom Vám ukázali jak vypadají ty nejzajímavější místa očima mobilních fotografů a také abychom Vám znova dokázali, že na krásné fotografie stačí pouze mobilní telefon. Budou také určitě opět nějaké soutěže, do kterých se bude moci každý zapojit. Výherce naší historicky první foto soutěže najdete zde. Už zbývá snad jen popřát Vám všechno nejlepší do nového roku a doufáme, že Vám naše webová stránka přinese ještě spoustu inspirace pro mobilní focení.

Podařili se Vám o vánočních svátcích vyfotit nějaké zajímavé fotografie ? Nebojte se nám je zaslat na mobilephotography@email.cz jako foto týdne a nebo je s námi sdílejte na našem Facebooku či Twitteru !

1 komentář:

  1. The addition of the 2 further axes makes it simple to cut complicated and intricate components... The CAD/CAM/CAE software combines all three software platforms into one simple to access format. This combined form of integrated platforms is a single software capable of managing the fabrication course of Rated Loungers for Baby from design to analysis to production. To produce the speed and heat essential to cut metallic, plasma is generated by way of a mixture of compressed-air fuel and electrical arcs. A closed loop system is dependent on the controller and is extra complicated and intricate than an open loop system.

    OdpovědětVymazat